HowrseRo
Bine ai venit,daca nu ai cont,Inregistreazate!

Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

HowrseRo
Bine ai venit,daca nu ai cont,Inregistreazate!
HowrseRo
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

plangere

2 participanți

In jos

plangere Empty plangere

Mesaj Scris de bogin cosmin Vin Apr 26, 2013 1:22 am

salut! sunt bogin cosmin si vreau sa va spun urmatoarele cuvinte,miam facut cont aici sa va spun ca am primit un mesaj dela howrse prin care mia spus ca mi sa blocat contul pe ,,,,,,durata05/06/2013 la 16:51:47,,,,, din ce motiv? ca miam facut mai multe conturi, dar vreau sa spun ca nu sau documentat deloc in privinta mea, deoarece eu nu miam facut 2 conturi de cel putin 1an si 6,7 luni si atunci dece miam facut 2 conturi? pentruca ma influentat cineva care e mamentan printre primele locuri in clasement si mia zis sami fac 2 conturi ca mai bn o sa imi fie pentruca si eu am 2 conturi si deacea ma descurc eu...si fati si tu 2 conturi si sa faci cum fac eu si nu mint daca va ganditi la asta pentruca nu ma las asa usor de howrse pentruca am vreo 2 ani si nu vreau sa abandonez asa usor pentruca am fost acuzat pe nedrept si apropo sa va zic am post pedepsit pt ca miam facut 2 conturi pentruca am meritat atunci si acum nu miam facut 2 conturi si iar miau blocat contul....pe nedrept si n stiu ce fsa fac sal revendic .... Sad Sad Crying or Very sad

bogin cosmin
Junior Membru
Junior Membru

Mesaje : 1
Puncte : 3
Reputatie : 0
Data de inscriere : 26/04/2013

Sus In jos

plangere Empty Re: plangere

Mesaj Scris de Tata Mier Iun 05, 2013 10:31 am

pai trimitele un mesaj la suport din Profil->Contul meu ->Contactatine si acolo trimiti mesajul sau daca nu poti sa trimiti trebuie sa vorbesti cu un moderator sa-ti revizualizeze conturile sau daca nu zi mie cum era numele tu de cont si le trimit eu mesaj la suport

Tata
Membru
Membru

Mesaje : 12
Puncte : 14
Reputatie : 0
Data de inscriere : 05/06/2013
Varsta : 30
Localizare : Besche Sity

http://www.howrse.ro/centre/fiche?id=38719  http://www.howrse.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum